Lifestyle

Znaleziono: 137 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • Smoleńsk

   Oficjalna data premiery filmu "Smoleńsk"

   Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauze. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku. »

  • Książka na lato

   Najlepsze książki na lato

   W lecie możemy spokojnie poświęcić czas na czytanie książek. To czas, którego zawsze brakuje w innych miesiącach. Wybierając się w podróż można dorzucić do walizki kilka powieści, które umilą wolne chwile. »

  • Przygotowania do wakacji

   Niezbędnik nowoczesnego urlopowicza - poradnik

   Upragniony czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, a ty jak zwykle nie wiesz, co zabrać ze sobą na wyjazd? Niezależnie od tego, czy wybierasz jezioro, góry lub słoneczne plaże, o tych rzeczach powinieneś pamiętać! »

  • Wewnętrzne dziecko - czy warto go rozpieszczać?

   Wewnętrzne dziecko - czy warto go rozpieszczać?

   Czy czasami na widok kałuży czujesz nieodpartą ochotę wskoczyć w sam jej środek, powodując zupełnie niekontrolowany rozbryzg wody? A może w zimie nie możesz oprzeć się bitwie na śnieżki? Wtedy inni patrzą z politowaniem… »

  • Czy smartfony mogą nam zaszkodzić?

   Negatywne strony technologii - czy smartfony mogą nam zaszkodzić?

   Życie bez telefonu jest dzisiaj wręcz niemożliwe. Jednak od lat naukowcy alarmują i przestrzegają przed zgubnymi skutkami tego nieodłącznego gadżetu. »

  • Domowy niezbędnik kibica

   Przygotuj się do oglądania Euro 2016 - domowa strefa kibica

   Większość kibiców nie ma możliwości uczestniczyć w piłkarskich emocjach na żywo - domowa strefa kibica jest idealnym rozwiązaniem do oglądania meczu w gronie najbliższych. Sprawdź, jak przygotować się do kibicowania przed telewizorem! »

  • Legalna adrenalina

   Niekonwencjonalny zastrzyk energii - co zapewni pozytywnego "kopa"?

   Nie musisz łamać prawa i ryzykować zdrowia, żeby poczuć się jak odurzony. Znamy kilka sposobów na pozytywny skok adrenaliny i wyzwolenie niesamowitych emocji. »

  • Jak zrezygnować z cukru?

   W trosce o zdrowie: jak zrezygnować z cukru

   W czasie kiedy bycie fit jest modne, łatwiej znaleźć nam zdrowe zamienniki w diecie. Alternatywy żywieniowe mogą wyjść nam na dobre a twoje kubki smakowe nadal będą zadowolone. »

  • Styl ma znaczenie

   Szczegóły ubioru, które dodają klasy każdemu

   Nie musisz być blogerem modowym ani typem perfekcjonisty, żeby poprawić swój wygląd. Pamiętaj o kilku drobnych rzeczach, na które zwracają uwagę inni ludzie. Diabeł tkwi w szczegółach. »

  • Chociaż bardzo przydatne, mogą nam zaszkodzić

   Pułapki codzienności: czy jesteś uzależniony od gadżetów?

   Jaki byłby Bond bez najnowszego zegarka, który jest jednocześnie dyktafonem, kompasem albo i bronią? Wielu z nas lubi nowinki technologiczne i nie potrafi bez nich normalnie funkcjonować. Nie ma w tym nic złego, w końcu ułatwiają życie. »