Moda i gadżety

Znaleziono: 16 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • e-papierosy - co wiemy?

   Co wiemy o e-papierosach ?

   W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować wzrost popularności e-papierosów. Są one alternatywą dla osób, które do tej pory paliły tradycyjne papierosy. Co wiemy na ich temat? Czy na pewno są one lepsze dla naszych organizmów, niż te tradycyjne? »

  • Mocowanie na ramę Hama

   Uchwyć aktywne chwile dzięki gadżetom do GoPro

   Moda na aktywne spędzanie czasu wolnego jest ostatnio motorem napędzającym producentów akcesoriów i gadżetów do wprowadzania na rynek rozmaitych produktów mających na celu ułatwienie oraz urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu. »

  • Styl ma znaczenie

   Szczegóły ubioru, które dodają klasy każdemu

   Nie musisz być blogerem modowym ani typem perfekcjonisty, żeby poprawić swój wygląd. Pamiętaj o kilku drobnych rzeczach, na które zwracają uwagę inni ludzie. Diabeł tkwi w szczegółach. »

  • Chociaż bardzo przydatne, mogą nam zaszkodzić

   Pułapki codzienności: czy jesteś uzależniony od gadżetów?

   Jaki byłby Bond bez najnowszego zegarka, który jest jednocześnie dyktafonem, kompasem albo i bronią? Wielu z nas lubi nowinki technologiczne i nie potrafi bez nich normalnie funkcjonować. Nie ma w tym nic złego, w końcu ułatwiają życie. »

  • modny

   Niezbędnik męskiej garderoby na wiosnę

   Mężczyźni też miewają czasem problem „w co się ubrać?”, chociaż nie przyznają się do tego. Mając kilka bazowych rzeczy, które można ze sobą niemal dowolnie zestawić, pozbędziemy się tego kłopotu. »

  • lavard

   Nowa kolekcja marki Lavard w obiektywie Bartka Wieczorka

   Kontrastujące marynarki i spodnie, wiele odcieni błękitu i kolorowe detale – tak w kilku słowach można scharakteryzować kolekcję marki Lavard na sezon wiosna-lato 2016. Zdjęcia najnowszych sylwetek wykonał ceniony fotograf mody, Bartek Wieczorek. »

  • Koszula mężczyzny

   Jak wybrać odpowiednia koszulę?

   Koszula jest zawsze modna. Jaką więc kupić, aby można ją było nosić długo, a nie tylko jeden sezon? »

  • 5 wiosennych trendów w modzie

   5 wiosennych trendów w modzie

   Zrewolucjonizuj swoją garderobę przez dodanie do niej wiosennych kolorów! »

  • Jaki zegarek wybrać?

   Jaki zegarek wybrać?

   Zegarek jest coraz częściej „wizytówką” mężczyzny. Element ten zwraca uwagę innych ludzi, przyciąga wzrok. Jest także ładnym dodatkiem do ubioru. »

  • Mężczyzna w okularach

   Jak dobrać okulary do kształtu twarzy?

   Okulary korekcyjne to efekt wady wzroku. Wiele osób uważa, że wygląda w nich źle i decydują się na soczewki. To, jak dana osoba będzie w okularach wyglądać zależy od idealnego dobrania oprawek. »