Kultura

Znaleziono: 9 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • Plakat filmu

   Zapowiedź filmu "Hel"

   "Hel" to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Porównuje się go do serialu "Miasteczko Twin Peaks" oraz kinowego hitu "Zagubiona autostrada". »

  • Aż do piekła

   Zapowiedź filmu "Aż do piekła"

   „Aż do piekła” trafi do polskich kin jednak 2 września 2016 roku. Thriller nakręcono na podstawie scenariusza Taylora Sheridana, autora „Sicario”. „Aż do piekła” uważany jest za jeden z najlepszych filmów sensacyjnych ostatnich lat. »

  • Smoleńsk

   Oficjalna data premiery filmu "Smoleńsk"

   Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauze. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku. »

  • Książka na lato

   Najlepsze książki na lato

   W lecie możemy spokojnie poświęcić czas na czytanie książek. To czas, którego zawsze brakuje w innych miesiącach. Wybierając się w podróż można dorzucić do walizki kilka powieści, które umilą wolne chwile. »

  • X-Men: Apocalypso

   Bohaterowie Marvela powracają

   W kinach znów możemy oglądać gwiazdy komiksów. Największa wytwórnia superbohaterów, Marvel Comics, wyprodukowała dwa hity z czołowymi postaciami z najbardziej znanych komiksów. »

  • tattoo konwent

   Dźwięki Wrocław Tattoo Konwent

   Odbywający się 23 i 24 kwietnia Wrocław Tattoo Konwent po raz kolejny wychodzi naprzeciw zróżnicowanym gustom muzycznym swoich uczestników. »

  • Węże 2016

   Przyznano nagrody dla najgorszego filmu roku 2016!

   Oceniająca filmowe wpadki w polskim kinie Akademia Węży przyznała 1 kwietnia swoje doroczne nagrody. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymał „Ostatni klaps” w reżyserii Gerwazego Reguły. »

  • Plakat filmu

   Stracisz kontrolę... ze śmiechu! Nowy plakat "Pięćdziesięciu twarzy Blacka"

   Zobacz nowy plakat komedii "Pięćdziesiąt twarzy Blacka". Odważna parodia filmowych megahitów w kinach od 8 kwietnia 2016. »

  • Kadr z filmu

   Moskwa w roli niewidzialnego bohatera

   Zdjęcia do Hardcore Henry'ego powstały na terenie Moskwy, a sam film stał się czymś w rodzaju punk-rockowego przewodnika po stolicy Rosji. »