poniedziałek, 06 czerwca 2016, 11:07

Szczegóły ubioru, które dodają klasy każdemu

Nie musisz być blogerem modowym ani typem perfekcjonisty, żeby poprawić swój wygląd. Pamiętaj o kilku drobnych rzeczach, na które zwracają uwagę inni ludzie. Diabeł tkwi w szczegółach.
Styl ma znaczenie Styl ma znaczenie

Nie, nie chodzi tylko o to jak prezentujemy się pięknym kobietom. Po wyglądzie ocenia nas każdy, bo tylko to widoczne jest od razu. Ocena naszej aparycji jest ważna w wielu sytuacjach, takich jak chociażby rozmowa kwalifikacyjna. Te kilka kardynalnych zasad pomoże ci wyglądać lepiej:

Wyprasuj koszulę. To niewielki wysiłek a robi ogromną różnicę. Szczególnie, jeśli jest ubierana na ważne wyjścia.

Czyste buty to podstawa. W każdej sytuacji. Mogą świadczyć o wielu cechach – albo będziesz wyglądał schludnie, albo sprawisz wrażenie osoby, której nie zależy na tym jak wygląda. Usprawiedliwia tylko survival, wycieczka w góry albo inne sporty.

Dobrze dobrany zegarek dodaje stylu. W tym wypadku w designie warto postawić na minimalizm, ciężkie bransolety odeszły do lamusa.

Skórzany pasek to inwestycja. Parciane były do zaakceptowania jeszcze w liceum, ale jeśli wybierasz się na oficjalne spotkanie i chcesz być potraktowany poważnie, poważnie potraktuj to jak wyglądasz.

Nie kombinuj z ubiorem i trzymaj się jednego stylu. Nie musisz mieć całego zestawu identycznych dodatków. Jeśli je dobierasz, wybierz jeden główny i pozostałe pasujące do niego. Nie musisz mieć wszystkiego w tym samym kolorze i w takiej fakturze.

Jeśli decydujesz się na mocny kolor w ubiorze, pamiętaj, że potrzebuje on neutralnego tła. Cały w wyrazistych barwach możesz wyglądać komicznie.

TAGI:

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • e-papierosy - co wiemy?

    Co wiemy o e-papierosach ?

    W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować wzrost popularności e-papierosów. Są one alternatywą dla osób, które do tej pory paliły tradycyjne papierosy. Co wiemy na ich temat? Czy na pewno są one lepsze dla naszych organizmów, niż te tradycyjne? »

  • Mocowanie na ramę Hama

    Uchwyć aktywne chwile dzięki gadżetom do GoPro

    Moda na aktywne spędzanie czasu wolnego jest ostatnio motorem napędzającym producentów akcesoriów i gadżetów do wprowadzania na rynek rozmaitych produktów mających na celu ułatwienie oraz urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu. »

Zobacz również