Lifestyle

Znaleziono: 137 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • Kilka detali wystarczy, by odświeżyć mieszkanie

   Jak szybko i tanio odświeżyć mieszkanie?

   Nikt nie lubi rutyny a nawet drobna zmiana może ożywić wnętrze i sprawić, że chętniej będziemy w nim przebywać. Co jednak zrobić gdy zasobność portfela nie pozwala na większy remont? »

  • Lato w mieście

   Jak przetrwać lato w mieście?

   Gdy temperatura na zewnątrz rośnie, motywacja do siedzenia w pracy i na uczelni spada. Coraz częściej zaczynamy myśleć o urlopie i wakacjach, do których jeszcze daleko. »

  • X-Men: Apocalypso

   Bohaterowie Marvela powracają

   W kinach znów możemy oglądać gwiazdy komiksów. Największa wytwórnia superbohaterów, Marvel Comics, wyprodukowała dwa hity z czołowymi postaciami z najbardziej znanych komiksów. »

  • Men Expert Survival Race to zawody dla prawdziwych facetów

   Bieg to za mało! Poznaj Expert Survival Race

   Istnieje coraz więcej rozmaitych konkursów sportowych, które łączą w sobie bieg długodystansowy i różnego rodzaju przeszkody. Jednym z nich jest Men Expert Survival Race. »

  • Zadbaj o zdrowie

   Zadbaj o swoje zdrowie - jakie badania warto wykonać?

   Wśród kobiet od lat krążą legendy o tym, że przeziębiony facet to facet na łożu śmierci. Jednak mimo takiego podejścia do własnego zdrowia, mężczyźni omijają gabinet lekarza szerokim łukiem. »

  • Zdrada

   Czy zdrada tkwi w naszych genach?

   Ten temat poruszało wiele powieści i filmów. Motywy są różne: wypalenie w związku, alkohol, nowe zauroczenie… Ale czy możemy być podświadomie kierowani genami? Czy nasz organizm jest w pewnym stopniu winny? »

  • fast food

   Zastanowisz się zanim następnym razem sięgniesz po fast food

   O zgubnych efektach jedzenia w lokalach szybkiej obsługi uczą nas od szkoły podstawowej a rodzice wpajają jeszcze wcześniej, że to niezdrowo jeść „chemiczne” hamburgery i frytki. Mimo to kolejki w popularnych sieciach restauracyjnych nie maleją. »

  • odpowiednia pora może dużo dać

   Najlepsza pora na seks

   Zastanawiałeś się kiedyś jakie znaczenie ma fakt kiedy uprawiasz seks? Możesz być zaskoczony. W tej kwestii też mamy zegar biologiczny, jego rozpoznanie może nam dać dużo korzyści. »

  • autostop

   Majówka ekstremalna - podróż autostopem

   Zawsze chciałeś spróbować, ale nie miałeś odwagi? A może to niepotrzebny stres i wysiłek? Przekonaj się jak to naprawdę wygląda! »

  • modny

   Niezbędnik męskiej garderoby na wiosnę

   Mężczyźni też miewają czasem problem „w co się ubrać?”, chociaż nie przyznają się do tego. Mając kilka bazowych rzeczy, które można ze sobą niemal dowolnie zestawić, pozbędziemy się tego kłopotu. »