Lifestyle

Znaleziono: 137 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • tattoo konwent

   Dźwięki Wrocław Tattoo Konwent

   Odbywający się 23 i 24 kwietnia Wrocław Tattoo Konwent po raz kolejny wychodzi naprzeciw zróżnicowanym gustom muzycznym swoich uczestników. »

  • Gamebook enigmas

   Premiera nowego gamebooka - "Enigmas". Szlifuj angielski z grą!

   Jeśli na myśl o wkuwaniu angielskiego słownictwa i regułek zaczynasz kompulsywnie ziewać, angielskie gamebooki mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. To połączenie wciągającej gry fabularnej i przyjemnej lektury z treningiem gramatyczno-leksykalnym. »

  • lavard

   Nowa kolekcja marki Lavard w obiektywie Bartka Wieczorka

   Kontrastujące marynarki i spodnie, wiele odcieni błękitu i kolorowe detale – tak w kilku słowach można scharakteryzować kolekcję marki Lavard na sezon wiosna-lato 2016. Zdjęcia najnowszych sylwetek wykonał ceniony fotograf mody, Bartek Wieczorek. »

  • pies

   Dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem faceta?

   Tak, właśnie on. Lepszy niż dziewczyna, chociaż nie mów tego przy niej. Czworonóg jest najlepszym kompanem mężczyzny. Oto kilka powodów dlaczego. »

  • Jak stres wpływa na mężczyznę

   Jak stres wpływa na mężczyzn

   Żyjemy dziś na wysokich obrotach. Rozmowa o pracę, deadline u szefa, pierwsza randka, korki, choroba w rodzinie... Możesz doświadczyć wielu stresujących sytuacji. Jak odbija się to na zdrowiu? »

  • Pułapki mediów społecznościowych

   Pułapki mediów społecznościowych

   Kto z nas nie ma dziś konta na facebooku lub nie chwali się na bieżąco co robi przez najpopularniejsze aplikacje? To naturalne, że chcemy być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi a media społecznościowe znacznie nam to ułatwiają. »

  • Pierwsza randka

   Kilka drobnych gestów na randce, które doceni każda kobieta

   W świecie, w którym ludzie umawiają się przez smsy i aplikacje zapomina się, że kobiety czasem chciałyby być potraktowane jak damy. Mimo niezależności, cicho wzdychają do amantów ze starych filmów. Co takiego jest w ich zachowaniu, że bliżej im do ideału? »

  • Czas wolny

   Z kim i jak warto spędzić majówkę?

   Do końca kwietnia zostały jeszcze cztery tygodnie, ale warto już dziś przemyśleć, jak wykorzystać pierwsze wolne dni maja. Z kim i w jaki sposób można spędzić majówkę? »

  • Wiosenna dieta

   Nadeszła pora na wiosenne zmiany w odżywianiu

   Doczekaliśmy się końca zimy. Warto więc zrzucić zbędne kilogramy, na które zapracowaliśmy podczas długich, szarych i zimnych wieczorów spędzonych na kanapie w towarzystwie jedzenia. »

  • Zakochaj się na wiosnę!

   Zakochaj się na wiosnę!

   Wiosna to zdecydowanie pora roku zarezerwowana dla zakochanych. Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią wzrasta pragnienie odnalezienia swojej drugiej połówki. Co zrobić, kiedy wokół same zakochane pary, a ty nadal w pojedynkę? »