poniedziałek, 23 maja 2016, 14:27

Bohaterowie Marvela powracają

W kinach znów możemy oglądać gwiazdy komiksów. Największa wytwórnia superbohaterów, Marvel Comics, wyprodukowała dwa hity z czołowymi postaciami z najbardziej znanych komiksów.
X-Men: Apocalypso X-Men: Apocalypso

Na wielkim ekranie zobaczymy co się stanie, gdy zbudzi się pierwszy i najpotężniejszy X-Men. Nie jest to niestety postać krystaliczna. Tytułowy Apocalypse (grany przez Oscara Isaaca) jest nieśmiertelny, niepokonany i ma ambicje, by zawładnąć całym światem a ludzkość zmieść z powierzchni Ziemi i zaprowadzić swoje rządy. Czczony jak bóg, nie będzie miał problemów z rekrutacją wiernych pomocników, w tym co jakiś czas schodzącego na złą drogę Magneto (Michael Fassbender). Świat byłby bezbronny wobec jego siły, gdyby nie niezawodna drużyna Profesora X (James McAvoy), Raven (Jennifer Lawrence) i wielu młodych, stojących po stronie dobra mutantów.

X-Men: Apocalypse. Reżyseria: Bryan Singer. W kinach od 20 maja.

Razem z mutantami powracają Avengers. Drużyna herosów nie dość, że będzie musiała zmierzyć się ze złem to jeszcze doświadczy nacisków ze strony polityków. Z powodu kolejnych strat wśród zwyczajnych obywateli podczas starć gigantów, władze będą chciały ujawnić tożsamość wielu superbohaterów i poddać ich ścisłej kontroli. To niewątpliwe zagrożenie dla Kapitana Ameryki (Chris Evans) i jego drużyny, ale jak zawsze nie pozostaną bierni. Żeby było trudniej, będą musieli w tym samym czasie walczyć z nowym wrogiem.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Reżyseria: Anthony i Joe Russo. W kinach od 6 maja.

Źródło: multikino.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Plakat filmu "Hel"

    Zapowiedź filmu "Hel"

    "Hel" to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Porównuje się go do serialu "Miasteczko Twin Peaks" oraz kinowego hitu "Zagubiona autostrada". »

  • Aż do piekła

    Zapowiedź filmu "Aż do piekła"

    „Aż do piekła” trafi do polskich kin jednak 2 września 2016 roku. Thriller nakręcono na podstawie scenariusza Taylora Sheridana, autora „Sicario”. „Aż do piekła” uważany jest za jeden z najlepszych filmów sensacyjnych ostatnich lat. »

Zobacz również