Seks i związki

Znaleziono: 14 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • Zdrada

   Czy zdrada tkwi w naszych genach?

   Ten temat poruszało wiele powieści i filmów. Motywy są różne: wypalenie w związku, alkohol, nowe zauroczenie… Ale czy możemy być podświadomie kierowani genami? Czy nasz organizm jest w pewnym stopniu winny? »

  • odpowiednia pora może dużo dać

   Najlepsza pora na seks

   Zastanawiałeś się kiedyś jakie znaczenie ma fakt kiedy uprawiasz seks? Możesz być zaskoczony. W tej kwestii też mamy zegar biologiczny, jego rozpoznanie może nam dać dużo korzyści. »

  • Pierwsza randka

   Kilka drobnych gestów na randce, które doceni każda kobieta

   W świecie, w którym ludzie umawiają się przez smsy i aplikacje zapomina się, że kobiety czasem chciałyby być potraktowane jak damy. Mimo niezależności, cicho wzdychają do amantów ze starych filmów. Co takiego jest w ich zachowaniu, że bliżej im do ideału? »

  • Zakochaj się na wiosnę!

   Zakochaj się na wiosnę!

   Wiosna to zdecydowanie pora roku zarezerwowana dla zakochanych. Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią wzrasta pragnienie odnalezienia swojej drugiej połówki. Co zrobić, kiedy wokół same zakochane pary, a ty nadal w pojedynkę? »

  • Seksowny mężczyzna

   Seksowny mężczyzna - czyli jaki?

   Już dawno minęły czasy, kiedy kobiety uważały tylko wygląd mężczyzny za seksowny. Obecnie ważna jest opiekuńczość, zaradność i inteligencja. Nie od dziś wiadomo, że to mózg jest najseksowniejszą częścią męskiego ciała. »

  • Jak uniknąć bycia bluszczem?

   Jak uniknąć bycia bluszczem?

   Twoja partnerka zarzuca ci, że ją ograniczasz, a ty nie potrafisz opuścić jej ani na krok? Sprawdź, czy nie jesteś typowym bluszczem. »

  • Sztuka kompromisu z partnerką

   Sztuka kompromisu z partnerką

   Kompromis – złoty środek, który pochwala każdy, ale nie wszyscy potrafią go w pełni zastosować, szczególnie w relacji z drugą połówką, kiedy spory dotyczą ważnych, istotnych kwestii. »

  • Jak łagodzić konflikty w związku?

   Jak łagodzić konflikty w związku?

   Konflikty to nieodłączna część każdego związku. Jak nauczyć się je łagodzić? »

  • Czy warto zamieszkać z kobietą?

   Czy warto zamieszkać z kobietą?

   W każdym związku przychodzi moment, w którym dylematem staje się kwestia mieszkania. Pojawia się pytanie: razem czy osobno? »

  • Jak uszczęśliwić kobietę

   Jak sprawić radość kobiecie bez wydawania grosza?

   Chcesz stale uszczęśliwiać swoją partnerkę, ale nie masz pomysłu jak robić to bez wydawania fortuny? Poznaj sprawdzone sposoby na sprawianie kobiecie radości, które nie pociągają za sobą żadnych kosztów. »

  • Jak uniknąć rutyny w związku?

   Jak uniknąć rutyny w związku?

   Zauważyłeś, że w twoim związku zaczęło wiać nudą? Istnieje kilka zasad, których przestrzeganie pomoże pozbyć się szkodliwej rutyny. »

  • Jak namówić kobietę na spotkanie?

   Jak namówić kobietę na spotkanie?

   Starasz się jak możesz, aby przekonać kobietę do spotkania się z tobą, a ona wciąż odmawia? Istnieje kilka niezawodnych sposobów, dzięki którym w końcu uda ci się zmienić jej zdanie. »

  • Brak zdjecia

   Czego nigdy nie mówić kobiecie?

   Zasada: najpierw pomyśl, a dopiero później powiedz, najcenniejsza jest podczas kontaktów z kobietą. Nie od dziś wiadomo, że dokładnie analizują one każde docierające do nich od mężczyzn słowo, wyciągając aż nadto subiektywne wnioski. »

  • kobieta

   Młodsza czy starsza - która kobieta da ci spełnienie?

   Młoda imprezowiczka czy dojrzała domatorka? Sprawdź, z którą z nich masz szansę stworzyć trwały związek. »