piątek, 15 kwietnia 2016, 12:19

Seksowny mężczyzna - czyli jaki?

Już dawno minęły czasy, kiedy kobiety uważały tylko wygląd mężczyzny za seksowny. Obecnie ważna jest opiekuńczość, zaradność i inteligencja. Nie od dziś wiadomo, że to mózg jest najseksowniejszą częścią męskiego ciała.
Seksowny mężczyzna Seksowny mężczyzna

Co jeszcze sprawia, że mężczyzna staje się seksowny?

Szczeniak lub kot

Widok faceta, który bawi się szczeniakiem lub małym kotem rozczula. Widok jest uroczy, a mężczyzna pełen seksapilu. Nie od dziś wiadomo, że zwierzak przy boku dodaje delikatności, a fakt, że dana osoba lubi zwierzęta i je dobrze traktuje wpływa pozytywnie na opinię o nim.

Smutek

Mężczyźni nie chcą i nie lubią okazywać smutku. Lecz facet, który nie ma problemu z okazywaniem uczuć jest dobrze postrzegany przez kobietę, która od razu pragnie się nim zaopiekować. Warto ujawniać swoje emocje.

Wyręczanie, pomaganie

I co z tego, że nie potrafisz prać, czy prasować? Jeśli zrobisz to dla kobiety, ona zrobi dla ciebie wszystko. Mężczyzna, który chce pomagać w czynnościach domowych jest rzadkością. Dlatego w taki sposób można zaimponować płci pięknej.

Opieka

Bądź gotowy zawsze pocieszać, przytulać i słuchać. Nie ma nic bardziej wartościowego, niż opiekuńczy partner, który dba o swoją ukochaną i potrafi zrozumieć jej potrzeby. Być przy niej, gdy tego potrzebuje. 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Zdrada

    Czy zdrada tkwi w naszych genach?

    Ten temat poruszało wiele powieści i filmów. Motywy są różne: wypalenie w związku, alkohol, nowe zauroczenie… Ale czy możemy być podświadomie kierowani genami? Czy nasz organizm jest w pewnym stopniu winny? »

  • odpowiednia pora może dużo dać

    Najlepsza pora na seks

    Zastanawiałeś się kiedyś jakie znaczenie ma fakt kiedy uprawiasz seks? Możesz być zaskoczony. W tej kwestii też mamy zegar biologiczny, jego rozpoznanie może nam dać dużo korzyści. »

Zobacz również