Porady

Znaleziono: 50 wyników. Pokaż na stronie wyników: 10 20 50
  • Męskie savoir-vivre

   Męskie savoir-vivre wobec kobiety

   Przez dziesiątki lat mężczyźni byli szarmanccy – wstawali, kiedy w pobliżu pojawiała się kobieta, ustępowali jej miejsca, otwierali drzwi i nie mówili przy niej o niektórych sprawach. Chcesz być współczesnym dżentelmenem? Zobacz, jak to zrobić! »

  • Jak zorganizować przeprowadzkę?

   Jak zorganizować przeprowadzkę?

   Przeprowadzka zawsze jest stresująca, dlatego najlepiej jest ją zaplanować. Dobrze spakowane kartony ułatwią przeniesienie ich w nowe miejsce bez żadnych szkód i dodatkowo zaoszczędzą mnóstwo czasu oraz pieniędzy. »

  • Przygotowania do wakacji

   Niezbędnik nowoczesnego urlopowicza - poradnik

   Upragniony czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, a ty jak zwykle nie wiesz, co zabrać ze sobą na wyjazd? Niezależnie od tego, czy wybierasz jezioro, góry lub słoneczne plaże, o tych rzeczach powinieneś pamiętać! »

  • Wewnętrzne dziecko - czy warto go rozpieszczać?

   Wewnętrzne dziecko - czy warto go rozpieszczać?

   Czy czasami na widok kałuży czujesz nieodpartą ochotę wskoczyć w sam jej środek, powodując zupełnie niekontrolowany rozbryzg wody? A może w zimie nie możesz oprzeć się bitwie na śnieżki? Wtedy inni patrzą z politowaniem… »

  • Domowy niezbędnik kibica

   Przygotuj się do oglądania Euro 2016 - domowa strefa kibica

   Większość kibiców nie ma możliwości uczestniczyć w piłkarskich emocjach na żywo - domowa strefa kibica jest idealnym rozwiązaniem do oglądania meczu w gronie najbliższych. Sprawdź, jak przygotować się do kibicowania przed telewizorem! »

  • Kilka detali wystarczy, by odświeżyć mieszkanie

   Jak szybko i tanio odświeżyć mieszkanie?

   Nikt nie lubi rutyny a nawet drobna zmiana może ożywić wnętrze i sprawić, że chętniej będziemy w nim przebywać. Co jednak zrobić gdy zasobność portfela nie pozwala na większy remont? »

  • Lato w mieście

   Jak przetrwać lato w mieście?

   Gdy temperatura na zewnątrz rośnie, motywacja do siedzenia w pracy i na uczelni spada. Coraz częściej zaczynamy myśleć o urlopie i wakacjach, do których jeszcze daleko. »

  • Pułapki mediów społecznościowych

   Pułapki mediów społecznościowych

   Kto z nas nie ma dziś konta na facebooku lub nie chwali się na bieżąco co robi przez najpopularniejsze aplikacje? To naturalne, że chcemy być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi a media społecznościowe znacznie nam to ułatwiają. »

  • Czas wolny

   Z kim i jak warto spędzić majówkę?

   Do końca kwietnia zostały jeszcze cztery tygodnie, ale warto już dziś przemyśleć, jak wykorzystać pierwsze wolne dni maja. Z kim i w jaki sposób można spędzić majówkę? »

  • Mężczyźni i komplementy

   Czy mężczyźni lubią komplementy?

   Zazwyczaj to mężczyźni komplementują kobiety, ich wygląd, nowe ubranie, zmienioną fryzurę. Co się dzieje, gdy sytuacja się odwraca? Czy panowie lubią być doceniani i obdarowywani komplementami? »

  • Czy kobieta jest tobą zainteresowana?

   Jak rozpoznać, czy ona jest tobą zainteresowana?

   Spotykasz pierwszy raz kobietę, podoba ci się, ale nie wiesz, czy ona również zwróciła na ciebie uwagę. »

  • Jak zachować porządek w mieszkaniu?

   Jak zachować porządek w mieszkaniu?

   Wydaje ci się, że utrzymanie porządku w mieszkaniu to zadanie nie to wykonania? W takim razie jesteś w błędzie! Dowiedz się, jak zacząć panować nad otaczającym cię chaosem. »

  • Pomysły na drobne upominki dla kobiet

   Pomysły na drobne upominki dla kobiety

   Jak sprawić kobiecie przyjemność nie wydając przy tym ogromnej kwoty? Sprawdź, z jakich drobnych upominków ucieszy się twoja partnerka. »

  • Golenie zarostu

   Jak golić zarost?

   Zarost to atrybut męskości. Jednak większość mężczyzn goli się, bo są wówczas bardziej eleganccy, młodziej wyglądają, albo wymagają tego od nich kobiety. »

  • Wieczór kawalerski

   Pomysły na wieczór kawalerski

   Zaczyna się sezon na śluby, a więc również na wieczory kawalerskie. Jest to dzień, w którym nie powinno zabraknąć wrażeń i emocji. Jakie atrakcje wybrać? »

  • Bagaż podręczny

   Co można mieć w bagażu podręcznym?

   Każdy, kto choć raz w swoim życiu leciał tanimi liniami lotniczymi, zastanawiał się, co wolno, a czego nie wolno zabrać do bagażu podręcznym. »

  • Kobieta w ciąży

   Jak dbać o kobietę w ciąży?

   Kobieta w ciąży ma tak zmienne nastroje, dziwne i często niezrozumiałe emocje, że trudno jej samej poradzić sobie z tym wszystkim. Dlatego potrzebuje, aby partner był przy niej blisko. Jak najlepiej dbać o kobietę w ciąży? »

  • Jak zwiększyć swoją pewność siebie?

   10 sposobów na zwiększenie pewności siebie

   Marzy ci się posiadanie prawdziwej pewności siebie? Poznaj sposoby, dzięki którym cecha ta na stałe wpiszę się do twojego charakteru. »

  • Pierwsza randka

   Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

   Pierwsza randka zawsze jest wielką niewiadomą, wiele osób często stresuje się tą sytuacją. Nie wiedzą, czego mogą się spodziewać, jak się zachować, o czym rozmawiać. »

  • Jak zagadać do nieznajomej?

   Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny?

   Mężczyźni często mają problem z tym, jak zagadać do nieznajomej dziewczyny. Nie wiedzą od czego rozpocząć rozmowę, obawiają się, że zostaną odrzuceni. »