czwartek, 28 stycznia 2016, 08:45

Nie tylko pub. Ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu w męskim gronie.

Od czasu do czasu każdy mężczyzna potrzebuje „wyrwać się” od codziennego życia. Wyjazd w męskim gronie jest najlepszym sposobem na odreagowanie, odpoczynek i zapomnienie o zwykłych sprawach.
Wolny czas Wolny czas

Normalną rzeczą jest, że mężczyźni potrzebują czasami spędzić czas w swoim gronie. Z dala od swoich partnerek, dzieci i zwyczajnego dnia. Jakie są najlepsze i najciekawsze sposoby na spędzenie czasu w męskim gronie?

Gokarty
Jeden ze sposób spędzenia wolnego czasu dla mężczyzn, którzy lubią prędkość i rywalizację. Niesamowita dawka adrenaliny, a przy okazji świetna zabawa.

Paintball
Coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu. Świetny sposób dla osób lubiących przebywać na świeżym powietrzu.

Wieczór w SPA
Większość osób myśli, że tak odpoczywają tylko kobiety. Nic bardziej mylnego! Mężczyźni również spędzają czas w ten sposób. To dobry pomysł, dla każdego, kto chce  odpocząć i zrelaksować się.

Wypad na strzelnicę
Idealne miejsce dla osób lubiących adrenalinę. Jest to również dobry sposób na pozbycie się stresu. Rywalizacja, dawka emocji, to coś, co zapewne zainteresuje nie jednego mężczyznę.

Symulator lotniczy
Wielu mężczyzn, jako mali chłopcy marzyli, aby zostać pilotem. Teraz ich marzenie może się spełnić w symulatorze lotniczym. Każdy może teraz siąść za sterami samolotu. Nie lada gratka dla miłośników lotnictwa. 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Męskie savoir-vivre

    Męskie savoir-vivre wobec kobiety

    Przez dziesiątki lat mężczyźni byli szarmanccy – wstawali, kiedy w pobliżu pojawiała się kobieta, ustępowali jej miejsca, otwierali drzwi i nie mówili przy niej o niektórych sprawach. Chcesz być współczesnym dżentelmenem? Zobacz, jak to zrobić! »

  • Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Przeprowadzka zawsze jest stresująca, dlatego najlepiej jest ją zaplanować. Dobrze spakowane kartony ułatwią przeniesienie ich w nowe miejsce bez żadnych szkód i dodatkowo zaoszczędzą mnóstwo czasu oraz pieniędzy. »

Zobacz również