piątek, 15 kwietnia 2016, 12:21

Czy mężczyźni lubią komplementy?

Zazwyczaj to mężczyźni komplementują kobiety, ich wygląd, nowe ubranie, zmienioną fryzurę. Co się dzieje, gdy sytuacja się odwraca? Czy panowie lubią być doceniani i obdarowywani komplementami?
Mężczyźni i komplementy Mężczyźni i komplementy

Bez wątpienia mężczyźni są komplementowani znacznie rzadziej niż kobiety. Jednak również potrzebują, aby ktoś doceniał ich starania. Jest kilka rzeczy, za które panowie lubią być chwaleni. Jakie słowa wypowiedziane przez kobietę sprawiają radość mężczyźnie?

Jedną z najważniejszych komplementów dla mężczyzn jest docenienie jego jazdy samochodem. Większość panów prowadząc auto czuje się bardzo pewnie i lubią, gdy ktoś zauważa ich umiejętności motoryzacyjne.

Chwalenie poczucia humoru mężczyzny. Panowie często starają się rozbawiać kobiety, mówią wyszukane dowcipy i często oczekują, że zostanie to docenione. Lubią być chwaleni za swoje poczucie humoru.

Za co jeszcze mężczyźni lubią być chwaleni? Bez wątpienia za swoja siłę. Gdy kobieta nie może sobie z czymś poradzić, prosi swojego partnera o pomoc i wówczas chwali jego męskość i siłę.

Panowie lubią być doceniani za swój gust. Coraz częściej mężczyźni zwracają uwagę na to, co kupują, jak się ubierają. Dlatego lubią, gdy ktoś zauważa ich starania i docenienia ich upodobania.

Mężczyźni tak samo, jak kobiety potrzebują otrzymywać komplementy. Tak, jak każdy chcą być doceniani i chwaleni za swój sposób bycia. 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Męskie savoir-vivre

    Męskie savoir-vivre wobec kobiety

    Przez dziesiątki lat mężczyźni byli szarmanccy – wstawali, kiedy w pobliżu pojawiała się kobieta, ustępowali jej miejsca, otwierali drzwi i nie mówili przy niej o niektórych sprawach. Chcesz być współczesnym dżentelmenem? Zobacz, jak to zrobić! »

  • Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Przeprowadzka zawsze jest stresująca, dlatego najlepiej jest ją zaplanować. Dobrze spakowane kartony ułatwią przeniesienie ich w nowe miejsce bez żadnych szkód i dodatkowo zaoszczędzą mnóstwo czasu oraz pieniędzy. »

Zobacz również