środa, 10 lutego 2016, 09:30

Jak stworzyć romantyczny nastrój w Walentynki?

Romantyczny nastrój to podstawa udanego świętowania Walentynek. Jak zadbać o jego zaistnienie i trwałość?
Jak stworzyć romantyczny nastrój w Walentynki? Jak stworzyć romantyczny nastrój w Walentynki?

Walentynki to znakomita okazja do zapunktowania u swojej partnerki – mało której nie zaimponują starania, które włożyłeś w planowanie tego czasu tak, abyście obydwoje spędzili go w przyjemnej atmosferze.

Nastrój, który będzie towarzyszył wam podczas tego wyjątkowego dnia, powinien być idealny w każdej jego sekundzie. Oczywiście stworzycie go przez sam fakt, że zdecydujecie się na spędzenie 14 lutego jedynie we dwoje, jednak ważne, abyś zadbał o jego jakość najlepiej jak potrafisz.

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz przyczynić się do utrzymania romantycznego nastroju? Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów.

Zapal świeczki

Element obowiązkowy, jeśli decydujesz się zaprosić ukochaną do domu. Świece umilające czas podczas kolacji i wspólnych rozmów, to niezbędna część programu. Stworzą romantyczny klimat, który będzie sprzyjał zwierzeniom i wyznaniom, a także pomoże wam się zrelaksować.

Wręcz kwiaty

Nic tak nie rozczula kobiety, jak bukiet ulubionych kwiatów. Powitanie ją tak miłym gestem spowoduje, że wszystkie twoje starania pozostaną docenione. Podkreślisz tym samym, że obchodzenie Walentynek nie jest dla ciebie tylko przykrym obowiązkiem, ale naprawdę doceniasz okazję, dzięki której możesz spędzić cały dzień z ukochaną.

Włącz kino domowe

Wspólne oglądanie filmu to oprócz kolacji chyba najbardziej nastrojowa forma spędzenia wieczoru. Tego dnia zrezygnuj jednak z dynamicznych filmów akcji, a postaw na coś melancholijnego, typowo kobiecego.

Zadbaj o prezenty

Nie wręczaj ich razem z kwiatami już na samym początku spotkania. Wyobraź sobie zaskoczenie partnerki, której ofiarujesz upominek w połowie spotkania. Takie dozowanie niespodzianek sprzyja urozmaiceniu wspólnie spędzanego czasu, a dla kobiety jest znakiem tego, że dołożyłeś wszelkich starań, aby wasz dzień był idealny.

Praw komplementy

Nie zapomnij o skomplementowaniu wyglądu drugiej połówki, a podczas spotkania mów jej o tym, jak bardzo doceniasz jej obecność. Pamiętaj tylko, aby mimo wszystko brzmiało to naturalnie i niewymuszenie.

Źródło: pixabay.com

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Męskie savoir-vivre

    Męskie savoir-vivre wobec kobiety

    Przez dziesiątki lat mężczyźni byli szarmanccy – wstawali, kiedy w pobliżu pojawiała się kobieta, ustępowali jej miejsca, otwierali drzwi i nie mówili przy niej o niektórych sprawach. Chcesz być współczesnym dżentelmenem? Zobacz, jak to zrobić! »

  • Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Jak zorganizować przeprowadzkę?

    Przeprowadzka zawsze jest stresująca, dlatego najlepiej jest ją zaplanować. Dobrze spakowane kartony ułatwią przeniesienie ich w nowe miejsce bez żadnych szkód i dodatkowo zaoszczędzą mnóstwo czasu oraz pieniędzy. »

Zobacz również