poniedziałek, 04 kwietnia 2016, 11:53

Stracisz kontrolę... ze śmiechu! Nowy plakat "Pięćdziesięciu twarzy Blacka"

Zobacz nowy plakat komedii "Pięćdziesiąt twarzy Blacka". Odważna parodia filmowych megahitów w kinach od 8 kwietnia 2016.
Plakat filmu "Pięćdziesiąt twarzy Balcka" Plakat filmu "Pięćdziesiąt twarzy Balcka"

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to "lektura dla samotnych gospodyń domowych", a jej bohater jest mieszanką zwyrodnialca i stalkera. Takie zdanie o powieści E.L. James ma etatowy rozśmieszacz Ameryki - Marlon Wayans. Człowiek, który dał widzom "Straszny film" i "Dom bardzo nawiedzony", powraca do kin i pyta, co kręciło i podniecało widzów w hicie, który - także w Polsce - okazał się czarnym koniem zeszłorocznych walentynek. Swoją bezkompromisową odpowiedź zawiera w komedii "Pięćdziesiąt twarzy Blacka", gdzie wciela się w tytułowego bohatera. W filmie, w którym "seks i humor idą ręka w rękę", obok Wayansa zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów "Kac Vegas" i "Druhny" oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju! "Pięćdziesiąt twarzy Blacka" trafi do kin 8 kwietnia, a dziś prezentujemy nowy oficjalny plakat filmu.

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko. kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

"Pięćdziesiąt twarzy Blacka"

Gatunek: komedia

Produkcja: USA 2015

Reżyseria: Michael Tiddes ("Dom bardzo nawiedzony", "Dom bardzo nawiedzony2")

Scenariusz: Rick Alvarez ("Dom bardzo nawiedzony", "Dom bardzo nawiedzony2"), Marlon Wayans ("Straszny film 1-3", "Chłopaczki z sąsiedztwa")

Obsada: Marlon Wayans ("Straszny film 1-3", "Dom bardzo nawiedzony", "G.I.Joe: Czas Kobry"), Jane Seymour ("Żyj i pozwól umrzeć", "Polowanie na druhny"), Mike Epps ("Kac Vegas 1 i 3", "Resident Evil: Zagłada"), Kali Hawk ("Druhny", "Raj dla par", "Idol z piekła rodem"), Tina Grimm ("Ted 2","Ostatni gwizdek", "25 Hill"), Alice Rietveld ("Zmierzch", "Więzień labiryntu: Próby ognia", "Jack Reacher: Jednym strzałem")

Źródło: ip

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • Plakat filmu "Hel"

    Zapowiedź filmu "Hel"

    "Hel" to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Porównuje się go do serialu "Miasteczko Twin Peaks" oraz kinowego hitu "Zagubiona autostrada". »

  • Aż do piekła

    Zapowiedź filmu "Aż do piekła"

    „Aż do piekła” trafi do polskich kin jednak 2 września 2016 roku. Thriller nakręcono na podstawie scenariusza Taylora Sheridana, autora „Sicario”. „Aż do piekła” uważany jest za jeden z najlepszych filmów sensacyjnych ostatnich lat. »

Zobacz również