piątek, 15 kwietnia 2016, 12:25

Jak wybrać odpowiednia koszulę?

Koszula jest zawsze modna. Jaką więc kupić, aby można ją było nosić długo, a nie tylko jeden sezon?
Koszula mężczyzny Koszula mężczyzny

Tkanina

Najlepsza jest bawełna, bowiem pozwala oddychać skórze i zmniejsza wydzielanie potu. Może być cienka lub miękka. Wszystko zależy od tego, jaką lubisz.

Fason

Koszule należy dopasować do sylwetki. Nie mogą być ani za duże, ani za małe. Zbyt duże rozmiary zawsze dodają kilka kilogramów.

Kołnierzyk

Tą część koszuli dostosowuje się zawsze do kształtu twarzy, jak również do tego, jak szeroka jest szyja. Mężczyzna o większych proporcjach powinien wybierać tradycyjne koszule, z wąskim kołnierzykiem. Natomiast mężczyzna ze szczupła szyją lepiej będzie wyglądał z szerszym kołnierzem.

Długość rękawa

Długość rękawa i mankiety są bardzo istotne. Elegancko wyglądają tylko w koszuli z długimi rękawami i to obojętnie, jaka jest pora roku.

Kolor

W białym kolorze mężczyzna zawsze wygląda elegancko. Pasuje do wszystkiego, założysz ją zarówno do garnituru, jaki i do bardziej sportowej stylizacji. Koszula w kratę zawsze sprawdzi się w mniej formalnych sytuacjach. Jest teraz bardzo modna i uwielbiana przez wielu mężczyzn.

Źródło: facet.interia.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • e-papierosy - co wiemy?

    Co wiemy o e-papierosach ?

    W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować wzrost popularności e-papierosów. Są one alternatywą dla osób, które do tej pory paliły tradycyjne papierosy. Co wiemy na ich temat? Czy na pewno są one lepsze dla naszych organizmów, niż te tradycyjne? »

  • Mocowanie na ramę Hama

    Uchwyć aktywne chwile dzięki gadżetom do GoPro

    Moda na aktywne spędzanie czasu wolnego jest ostatnio motorem napędzającym producentów akcesoriów i gadżetów do wprowadzania na rynek rozmaitych produktów mających na celu ułatwienie oraz urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu. »

Zobacz również