wtorek, 26 stycznia 2016, 09:16

Wiązanie krawata- droga do elegancji

Każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie przynajmniej jeden krawat. Ta część garderoby kojarzy się z szykiem i elegancją. Wielu mężczyzn ma jednak problem z wiązaniem krawata. Dlaczego tak się dzieje?
Wiązanie krawata Wiązanie krawata

Jest wiele sposobów, aby zawiązać krawat. Warto nauczyć się jednej podstawowej formy, aby już nigdy po wyciągnięciu z szafy tej części garderoby, nie wpadać w panikę.

Najprostszym, ale zarazem bardzo atrakcyjnym sposobem jest węzeł prosty.

Źródło: youtube.com
TAGI:

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • e-papierosy - co wiemy?

    Co wiemy o e-papierosach ?

    W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować wzrost popularności e-papierosów. Są one alternatywą dla osób, które do tej pory paliły tradycyjne papierosy. Co wiemy na ich temat? Czy na pewno są one lepsze dla naszych organizmów, niż te tradycyjne? »

  • Mocowanie na ramę Hama

    Uchwyć aktywne chwile dzięki gadżetom do GoPro

    Moda na aktywne spędzanie czasu wolnego jest ostatnio motorem napędzającym producentów akcesoriów i gadżetów do wprowadzania na rynek rozmaitych produktów mających na celu ułatwienie oraz urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu. »

Zobacz również