środa, 27 stycznia 2016, 09:18

Główne grzechy stylu polskich mężczyzn

Mimo, że mężczyźni w Polsce ubierają się coraz lepiej, wciąż można zauważyć na ulicach panów popełniających podstawowe błędy w ubieraniu się.
Moda męska Moda męska

Skarpetki do klapek i sandałów
Jest to jeden z największych błędów. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że wygląda to bardzo niekorzystnie. Istnieje żelazna zasada, że nie łączy się sandałów i skarpetek. Jeśli w ciepły dzień postanawiasz założyć sandały, wówczas skarpetki są Ci zbędne. 

Szorty i długie skarpetki
Kolejny błąd w ubiorze, który można zauważyć na ulicach. Żaden mężczyzna nie powinien stosować takiego połączenia. Jeśli masz na sobie szorty, dobierz do adidasów krótkie skarpetki. Będziesz wyglądał zdecydowanie atrakcyjniej w oczach kobiety!

Za duże marynarki
Zdecydowanie potrafią popsuć wizerunek. Marynarki powinny być dopasowane do sylwetki. Wygląda to wówczas o wiele lepiej. 

Brudne obuwie
Buty to wizerunek każdego człowieka. Większość ludzi, patrząc na drugą osobę, zwraca uwagę na jego wygląd, a szczególnie na obuwie. Zniszczone, czy brudne, powodują pewien niesmak. Dlatego tak ważne są czyste buty. 

Za długie spodnie
To duży problem wśród mężczyzn. Często noszą za długie spodnie, nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Najlepiej dobrane spodnie to takie, kiedy linia nogawki jest jednolita, i nie posiada załamań. Spodnie powinny dotykać butów, lecz się na nich nie opierać. 

TAGI:

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

  • e-papierosy - co wiemy?

    Co wiemy o e-papierosach ?

    W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować wzrost popularności e-papierosów. Są one alternatywą dla osób, które do tej pory paliły tradycyjne papierosy. Co wiemy na ich temat? Czy na pewno są one lepsze dla naszych organizmów, niż te tradycyjne? »

  • Mocowanie na ramę Hama

    Uchwyć aktywne chwile dzięki gadżetom do GoPro

    Moda na aktywne spędzanie czasu wolnego jest ostatnio motorem napędzającym producentów akcesoriów i gadżetów do wprowadzania na rynek rozmaitych produktów mających na celu ułatwienie oraz urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu. »

Zobacz również